Nasıl Muayene Olabilirim?
03 Ocak 2022

Hastanemize randevu almak isterseniz TC KİMLİK NO ya göre bir sonraki günler için ALO 182 randevu hattından ve http://hastanerandevu.gov.trinternet adresinden randevunuzu alabilirsiniz. Randevunuza gelemeyecekseniz ise randevunuzu muhakkak iptal ettiriniz. Kontrol Hastalarımız Randevunuzu hastanemiz kayıt bankolarından mesai saatleri içerisinde alabilirsiniz.
HASTANEYE İLK MÜRACAAT
KAYIT GÖREVLİLERİNİN SORDUĞU T.C KİMLİK NUMARASINI, ADRES VE TELEFON BİLGİLERİNİ TAM VE DOĞRU OLARAK VERMENİZ SİZE DAHA KALİTELİ HİZMET VERMEMİZ VE GERİ BİLDİRİMDE BULUNABİLMEMİZ İÇİN ÖNEMLİDİR. 

HASTANEMİZ POLİKLİNİKLERİNE KAYIT İŞLEMLERİ T.C. KİMLİK NUMARASI GİRİLMEDEN YAPILAMAMAKTADIR. LÜTFEN HASTANEMİZE GELİRKEN T.C KİMLİK NUMARALI KİMLİK KARTI İLE MÜRACAAT EDİNİZ VEYA GELMEDEN ÖNCE MUTLAKA T.C. KİMLİK NUMARANIZI ÖĞRENEREK GELİNİZ.
VAKIFBANK - HALKBANKASI - İŞ BANKASI
Kurum Kimlik Fotokopisi veya Hasta Muayene Sevk Kağıdı gereklidir.
YAPI KREDİ BANKASIYapı Kredi Bankası Mensupları ise tedavi ücretlerini ödemek zorundadırlar.Emekli Mensuplar ise Karnelerini ibraz etmek zorundadırlar.
SGK(S.S.K-BAĞKUR-EMEKLİ SANDIĞI )
1-(ÇALIŞAN VE EMEKLİLER)T.C Kimlik no'lu Kimlik Kartınızla gelmeniz yeterli olacaktır Takip alınacaktır.İşsizlik Sigortasından Yararlananlar ve bakmakla yükümlü Oldukları kişiler; Türkiye iş Kurumunca verilen İşsizlik ödeneği Kimlik ve Sağlık Belgesi, Sağlık karnesi veya T.C Kimlik no 'lu Kimlik Kartınızla gelmeniz yeterli olacaktırSistemden medula Takip onayı alınacaktır.
2-MUHTAÇ ER VE ERBAŞ AİLELELERİ
Muhtaç er erbaş aile bireyleri mensupları hastalarımız muayene için ilk başvurularında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ‘ na müracaat edecekler ve İskilip Sosyal Güvenlik Kurumundan sağlık aktivasyonunu yaptırmak zorundadırlar.
Sistemden medula Takip onayı alınacaktır.
3-YEŞİL KART
Yeşil Kartlı mensupları hastalarımız muayene için ilk başvurularında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ‘ na müracaat edecekler ve İskilip Sosyal Güvenlik Kurumundan sağlık aktivasyonunu yaptırmak zorundadırlar.
Sistemden medula Takip onayı alınacaktır.
4-İŞ KAZASI
İş kaza tutanağı ve işyerince düzenlenen iş kazası bölümü doldurulmuş vizite kağıdı ile müracaat etmelidirler.(iş kazalarında 90 gün şartı aranmamaktadır.)
5-GAZİLER
Gazinin kendisi ve ailesi kimlik ile müracaat etmelidirler.
6-ÖĞRENCİ
Burslu Okuyan Öğrenciler öğrencisi (Sosyal Güvenlik Kurumu sistemine kayıtlı öğrenciler ) Nüfus cüzdanı ile başvurmaları , Burslu okumayan diğer tüm öğrencilerin ise kendilerinin sahip oldukları T.C.Kimlik no'lu Kimlik Kartınızla başvurmaları gereklidir. Bağ-Kur, SSK ,Yeşil Kart , İŞKUR, Emekli sandığı mensubu  T.C Kimlik no'lu Kimlik Kartınızla gelmeniz yeterli olacaktır.18 yaş altı olan öğrenciler aile reisinin SSK veya BAĞKUR’ a borcu olsa bile Karne servisinden SSK veya BAĞKURU‘NUN SAĞLIK AKTİVASYONUNU açtırıp sağlıktan yararlanabilirler.
Sistemden medula Takip onayı alınacaktır.ÜNİVERSİTE ÖĞRENCLERİ den takip alınacaktır. T.C. Kimlik numaraları ile başvurabilirler.SGK kayıtlarının bulunması gerekmektedir.Polis ve askeri öğrencilerden takip alınacaktır. T.C. Kimlik numaraları ile başvurabilirler. SGK kayıtlarının bulunması gerekmektedir.
7-YURTDIŞI SİGORTA
ÇORUM SGK il müdürlüğünden yurtdışı sigortalı olduğunu bildiren TÜRÇE YAZILI 'VİZİTE KAĞIDI' nın bir fotokopisine hastanemize verilmek üzere aslıyla beraber muayeneye başvurabilir.Vezneye 5 TL katılım payı ödeyeceklerdir.
ADLİ VAKAAdliye veya güvenlik kuvvetleri tarafından sevk edilen hastalar kurumdan verilen resmi yazı ile birlikte başvurunuz kabul edilebilir.
TRAFİK KAZASIKarayolu üzerine yapılan motorlu taşıt kazalarında trafik kazası tespit tutanağı veya adli soruşturma ve kovuşturma evrakının fotokopisi savcılıktan alınarak tedavi ücreti faturalam bölümüne teslim edilecektir. EVRAĞINI GETİRMEYEN VATANDAŞLAR HASTANE TEDAVİ MASRAFINI KENDİSİ ÖDEYECEKTİR SAĞLIK GÜVENCESİ OLSUN YA DA OLMASIN TUTANAĞI TESLİM ETMEK ZORUNLUDUR.
TUTUKLU VE HÜKÜMLÜLERİN MÜRACAATLARI
Tutuklu ve hükümlüler bulundukları cezaevi müdürlüklülerince hastanemize yazılacak Resmi sevk kağıdı ile tedavi olabilir.
ASKERİ PERSONEL
Er- erbaşlar için mutlaka sevk yazısı istenecektir. Askeri öğrencileri takip alınacaktır. Askeri Personellerin rütbeli veya rütbesiz çalışanlarda medula takip no alınacaktır.Askeri birlikte görev yapan sivil personel ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler(eş, çocuk, anne, baba): memurun medula takip onayı alınması gerekmektedir.
ÜCRETLİ HASTA
Kimliğinizle müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Ücretli hasta iseniz muayene ücretini veya yatış avansını yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanemizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları saklamalısınız.
SURİYELİ SIĞINMACILAR Kamp kaydı bulunan ve bu kamp kaydını ibraz eden  Suriyeli sığınmacıların müracaatları durumunda tedavi giderleri İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.
YABANCI UYRUKLU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİBulunduğu Eğitim Öğretim Yılına ait öğrenci kimlik kartı ve vizesi yapılmış sağlık karnesi ile hastanemize başvuru yapabilirler. T.B.M.M. (MİLLETVEKİLİ) Milletvekili  ve bakmakla yükümlü oldukları aile bireyleri Kimlikleri ile başvurabilirler.Emekli Milletvekilleri ve bakmakla yükümlü oldukları aile bireyleri Kimlikleri ile başvurabilirler.